Dangraadhouders

Sta je als dangraadhouder nog niet op deze site mail dit dan even naar: sportschool@vandennieuwendijk.
Dit geldt ook voor oud-leden.

Karate
4e dan:
Debra van den Nieuwendijk, Ad van Es (iaido 3e, kobujutsu 2e, ju jitsu 1e), Sjef Houting (kobujutsu 1e), Ricardo Gonzales

3e dan:
Peter van Zaane, Julia Carillo Moreno, Jean Pierre Buyle (kobujutsu 3e), Harry Fontijn, Teun Gruijs, Johan Bult, Gerrit de Boer, Rik v/d Bosch, Frank Faas, Chris Tammes (kobujutsu 2e), Marco Kan.

2e dan:
Rene de Boer, John Daniël Huizinga, Sandor de Coninck, Vincent van Vliet, Rosalio Martin, Peter Grooteman, Alberto Olthof, Anna Kerkhof, Willem Koolhaas, Paul Blokdijk, Rob Ricke, Tjeerd Dijkstra, Michael van der Hoef, Ben de Boer, Pieter Luchtenberg (kobujutsu 1e), Kiekel Blokdijk, Harm Ferwerda, Arie Faas, Danny Koning (kobujutsu 2e), Robert Kruithof, Edwin Waerts, Kilian vd Wal, Gijs Klous, Thomas Stoop, Roman Voigt, Hans van Diest, Marcel Benjamins.

1e dan:
Erik Valk, Lynn Snel, Naomi van den Nieuwendijk, Joey van den Nieuwendijk, Kyrsten Kuiper, Desi Wieman, Duncan van den Berg, Roy Wieman, Maarten Peters, Kimberley Schouten, Kimberley van Geemen, Sammy Farzan, Britley Dekker, Jan van der BeekJan de Jong, Eddie Suverkropp, Dennis Jong, Lesley Zut, Francis Andriessen, Marja Bakker, Jim Sellmeijer, Yvonne Alefs, Esther Tolk, Dylan Janssens, Arjan van Asselt, Arjo Volkers, Peter Scholte, Edwin Waerts, Jolanda van den Brink, Sonja van ‘t Ent, Jimmy Mannoesingh, Jeroen Ransijn, Edwin Muntjewerff, Karin v/d Stadt, Rens Donkers (ju jitsu 1e), Simon Berkelaar, Martijn Jetses, Ans Faas Vrouwe, Peter Faas, Andre van Zeeland, Roemer Schoenmaker, Hanneke Zwikker, Thijno Schipper, Noël Duineveld, Jos v/d Broek, Dick Bruinenberg, Ingrid Taam, Ron Taam, Stef van Gelderen, Mitch Reurslag, Marco Waagmeester, Keimpke Roedema, Paul Borst, Fred Rijkes, Theo Huijsman, Hans van Dalen, Rik Breuker, Leonie Konijn, Leo Tusveld, Erik Kwakkel, Menno Jelgersma, Klaas Mars, Ranko Steusel (Funakoshi), Mike Alberga, Nellie van Vliet, Nolda Neeft, Vincent Romero, Jose Romero, Rob de Groot (kobujutsu 3e), Willem Romeyn, Nico Pover, Ron Rijks, Assiye Odabas, Pieter Groenewold, Jan Groenewold, Ruud Schumacher, Jeroen Nolte, Henk van Daalen, Jan Dam, Gerard Hebenaar, Jan Blok, Jeanette Sumalgy (Shin Ju Dimitra Limneos), Pieter Stoop, Cees v/dBosch, Ahmet Yigitsoy, Salih Yigitsoy, Metin Arslan, Osman Dulkadir, Cees Bruin, Bertus Gruijs, Klaas Renooy, Gert v/d Horst, Ruud Mooy, Henk Bakker, Henk Cobelens, Ton Cobelens, Albert Brinkman, Henk Jans, Ali Pinar, Frank Groenendaal, Nico Rietveld, Tamara Boers, Desi Bouva, Leen Biscanter, Efendi Koseoglu, Rob Taam, Ralf Alefs, Menno Versteegh, Tessa Wisseborn, Robin Koersen.

Kobujutsu
3e dan:

Jean Pierre Buyle (karate 3e), Hans Buur, Manon Brunnekreef, Kenneth Nwosu, Rob de Groot (karate 1e)
2e dan:
Ad van Es (karate 4e, iaido 3e, ji jtsu 1e), Flavio Bertolai, Robin Koersen, Annette Botterman, Adrie Verschoor, Tim Temme, Chris Tammes (karate 3e), Klaas Mars (karate 1e), Danny de Koning (karate 2e)
1e dan:
Edwin Waagmeester, Wim Nijveld (ji jitsu 3e), Rick Koetsier, Stein Bakker , Sjef Houting (karate 4e), Ben Koenen, Pieter Luchtenberg (karate 2e), Wanda Huisman

Iaido
3e dan:
Ad van Es (karate 4e, kobujutsu 2e, ji jtsu 1e)
2e dan:
Armindo Almeida
1e dan:
Tim Kornet
Martijn Bokelaar
Jop Schwalbach

Kendo
5e dan:

Ralph Oquendo
1e dan:
Nindo G.Daeng Ngalle
Vincent v.d. Zon
John Caufijn
George Chang Chung
Roy de Wit